Księga gości, album ze zdjęciami z fotobudki czy nagrane życzenia – jaka pamiątka z wesela będzie najlepsza

Księga gości, album ze zdjęciami z fotobudki czy nagrane życzenia – jaka pamiątka z wesela będzie najlepsza?

Organizując ślub chce się, aby był to dzień szczególnie upamiętniony. Nagrywanie całego wesela odchodzi już w niepamięć, a przynajmniej nie w tradycyjnej formie. Warto więc zastanowić, się jaka pamiątka z wesela będzie najlepsza. Możliwości jest kilka. Księga gości, album ślubny tradycyjny ze zdjęciami z fotobudki bądź nagrane przez gości życzenia – poznaj zalety każdej z nich.

Księga gości – świetna pamiątka i jednocześnie zabawa dla gości

zabawa weselna w namiocieTworzenie kronik zawsze było dobrą zabawą. Ten zwyczaj wyniesiony z czasów szkolnym może stać się jedną z atrakcji na weselu. Co więcej księga gości na weselu może być niezapomnianą pamiątką. Gościom niczego się nie narzuca, mogą wpisać tradycyjne życzenia albo dodać coś od siebie, humorystyczny wpis czy też wiersz ułożony naprędce. Księga gości może być uzupełniona zdjęciami z wesela. W ten sposób powstanie oryginalny album tradycyjny na zdjęcia wklejane. Do księgi gości można wracać z sentymentem, to z pewnością pamiątka na lata. Wpisy w księdze mogą być dokonywane przez cały czas trwania wesela, co sprawia, że można na chwilę oderwać się i odetchnąć od intensywnej zabawy i przelać swoje życzenia na papier, co wprowadza nutę nostalgii i refleksji. Warto podkreślić, że tradycyjne kartki z życzeniami często trafiają do kosza, gdyż trudno znaleźć dla nich miejsce. Życzenia wpisane do księgi gości mogą przetrwać i stanowić pamiątkę nawet dla kolejnych pokoleń. Elegancką księgę gości można postawić wśród książek na regale lub komodzie. Ponowne zagłębienie się we wpisy może pomóc wrócić wspomnieniami do tego szczególnego dnia, co z pewnością docenia się wtedy, kiedy obrazy z powodu upływu czasu zacierają się.

Album ze zdjęciami z fotobudki – tradycja w dobrym stylu

Tradycja fotobudki na imprezach przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Fotobudki stają się nieodłącznym elementem wesela. Fakt, że można je spersonalizować, czyli okleić zdjęciami pary młodej sprawia, że stają się elementem wystroju sali weselnej. Stanowi świetną rozrywkę w trakcie trwania imprezy. Część wykonanych zdjęć goście mogą zachować dla siebie, a część pozostawić na pamiątkę dla państwa młodych. Album ślubny tradycyjny nie musi być pełen bardzo oficjalnych zdjęć grupowych, można postawić na spontaniczność i dość nietypowe zdjęcia z fotobudki ze śmiesznymi dodatkami takimi jak ogromne okulary, peruki czy kapelusze. Takie zdjęcia goście mogą wykonać również ze świeżo upieczonymi małżonkami. Album ślubny może być dzięki temu nietuzinkowy i chętnie przeglądany przez gości.

Nagrane życzenia – ważne chwile uwiecznione w kadrach

ślub na plażyOglądanie całego filmu z wesela bywa śmiertelnie nudne, dlatego warto uczynić z niego prawdziwy film. Aby to osiągnąć można poprosić gości o nagranie krótkich życzeń, które będą przeplatane kadrami z wesela z gośćmi je składającymi. Taka forma będzie zdecydowanie ciekawsza, a goście przy nagrywaniu krótkich filmów będą świetnie się bawić. Wybór takiego sfilmowania wesela pozwoli stworzyć dokument, który stanie się niezapomnianą pamiątką i pozwoli uwiecznić osoby bliskie w szczególny sposób. Warto wiedzieć, że takie przedsięwzięcie nie musi być wcale drogie, gdyż krótkie filmy można nagrywać również w fotobudce. W ten sposób można połączyć tworzenie albumu z wesela i filmu bez konieczności angażowania profesjonalnego fotografa.

Który sposób upamiętnienia wesela najlepiej wybrać?

Jeśli cenisz sobie tradycję, to wybór księgi gości będzie doskonałym wyborem do stworzenia pamiątki z wesela. Łącząc tradycję z nowoczesnością możesz zdecydować się na fotobudkę. W niej możesz nie tylko robić zdjęcia, ale również nagrywać krótkie filmy. To również doskonały wybór dla tych, którym trudno obyć się bez portali społecznościowych, gdyż wykonane zdjęcia można przesłać na swój profil. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć wszystkie możliwości, wszak dobrych pamiątek nigdy za wiele.

Pamiątka z wesela może stać się jednocześnie podziękowaniem dla gości. Możliwe jest to zwłaszcza w przypadku fotobudki, gdzie goście mogą odbitki zdjęć zabrać ze sobą do domu. Forma upamiętnienia wesela zależna jest oczywiście także od możliwości finansowych. Biorąc pod uwagę ten aspekt najbardziej korzystnym rozwiązaniem może być księga gości, a najdroższym fotobudka z możliwością nagrywania krótkich filmów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij