cordyceps - wsparcie studentów w trakcie sesji

Cordyceps – wsparcie studentów w trakcie sesji

Sesja to czas wytężonej pracy dla każdego studenta.

To okres bardzo wytężonej pracy umysłowej związanej z przyswojeniem i zapamiętaniem dużej ilości wiedzy. To również zwiększony stres dotyczący kolejnych egzaminów i zaliczeń. Czy i jak studenci mogą naturalnie i bezpiecznie wspierać swoje możliwości poznawcze oraz zwiększać odporność na stres i zmęczenie?

Cordyceps – skuteczny środek Tradycyjnej Chińskiej Medycyny

Cordyceps to grzyb, który naturalnie występuje wyłącznie na Wyżynie Tybetańskiej. Od wieków stosowany jest w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie jak panaceum na wiele chorób. Jedną z nich jest przewlekłe zmęczenie i łagodzenie napięcia emocjonalnego wywołanego przez stres. Cordyceps stosowany był również jako środek wzmacniający siły witalne organizmu i wytrzymałość fizyczną. Te zastosowania cordycepsu aktualne są również współcześnie z tą jednak różnicą, że obecnie cordyceps sinensis jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów diety.

Dlaczego warto wspierać się cordycepsem w czasie sesji?

Przeprowadzone badania potwierdzają jednoznacznie, że cordyceps dzięki swoim unikalnym właściwościom chemicznym i zawartości substancji aktywnych biologicznie, doskonale poprawia wytrzymałość fizyczną. Warto nadmienić, że z tego powodu cordyceps zażywają sportowcy. Poprawa wytrzymałości fizycznej umożliwia poświecenie większej ilości czasu na naukę z równocześnie mniejszą, niż zazwyczaj ilością odpoczynku. Właściwość ta jest szczególnie istotna dla studentów, którzy w okresie sesji muszą poświęcić dużo czasu na naukę kosztem redukcji odpoczynku. Cordyceps sprawi, że zmęczenie nie będzie tak szybko odczuwalne.

Cordyceps nie tylko zwiększa wytrzymałość fizyczną, ale również poprawia kondycję psychiczną. Sprawia, że lepiej zapamiętujemy i szybciej potrafimy skupiać uwagę. Dzięki temu nauka staje się o wiele łatwiejsza.

Jak zażywać cordyceps?

Cordycpes nie jest lekarstwem i nie działa natychmiast. W związku z tym po cordyceps warto sięgnąć przynajmniej dwa tygodnie przez planowanym terminem sesji. Wybierajmy sklepy, które specjalizują się w produktach Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, na przykład e-fohow.pl. Tylko sprawdzony producent i dostawca są gwarancją jakości oferowanych produktów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij