Czy słyszałeś już o leasingu pracowników? Zdążysz z niego skorzystać jeszcze tego lata!

Jeśli pracujesz w branży gastronomiczno-hotelarskiej lub twoją specjalizacją jest rolnictwo, z pewnością nie kojarzysz wakacji z urlopem. Ciepłe miesiące oznaczają wówczas mnóstwo dodatkowej pracy, która może przytłoczyć zarówno ciebie, jak i twój zespół. Na szczęście istnieje coraz więcej rozwiązań sezonowych problemów przedsiębiorców.

Leasing pracowników dostosowany do potrzeb twojej firmy

Aby znaleźć idealnego kandydata na tymczasowe stanowisko pracy, skorzystaj z innowacyjnej formy zatrudnienia, jaką jest leasing pracowników. Ta w pełni legalna forma outsourcingu pozwoli ci na wypełnienie braków kadrowych w szczególnie pracowitym okresie. Nie dla każdej branży będzie nim oczywiście lato — niektórzy przedsiębiorcy potrzebują dodatkowych rąk do pracy na koniec każdego miesiąca lub w trakcie realizacji wyjątkowo rozbudowanych zleceń. Leasing pracowniczy jest skierowany również do nich, ponieważ wśród proponowanych przez agencję specjalistów znajdziesz sprzedawców, magazynierów, elektryków i wiele innych chętnych do pracy osób.

Co zyskujesz dzięki leasingowi pracowników?

Leasing pracowników przyniesie twojej firmie liczne korzyści. Najbardziej oczywistą z nich jest pozyskanie dodatkowych rąk do pracy. Jednak to nie wszystko. Dzięki wypożyczaniu pracowników:

  1. Nie musisz martwić się o formalności związane z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Agencja pracy bierze je na siebie.
  2. Nawiązujesz nowe znajomości. Kontakt z agencją i poszczególnymi specjalistami może zaowocować dłuższą współpracą i ciekawymi pomysłami.
  3. Łatwo i szybko znajdziesz idealnych kandydatów na określone stanowiska. W tym sezonie nie będziesz przejmował się ich brakiem doświadczenia czy dyspozycyjnością — agencja skontaktuje cię z osobami, które odpowiadają twoim wymaganiom.
  4. Kontaktujesz się z firmą, która wykona dokładny research i wysłucha twoich potrzeb, zanim zaproponuje ci konkretnego pracownika.
  5. Dajesz szansę tymczasowego zatrudnienia uczciwym i rzetelnym fachowcom, którzy chętnie polecą cię innym pracownikom i potencjalnym klientom. 

Zalety współpracy z agencją Flambir

Znasz już korzyści, które płyną z leasingu pracowników. Podczas współpracy z agencją Flambir możesz zyskać jeszcze więcej! Jak to możliwe? Firma nawiązuje kontakt ze specjalistami pochodzącymi między innymi z Ukrainy, Gruzji, Filipin czy Mołdawii. Oprócz tego, że świetnie sprawdzą się oni w powierzanych im zadaniach, przekażą ci również ciekawostki dotyczące odległych kultur i zwyczajów. Nigdy nie wiadomo czy takie informacje nie przydadzą ci się w rozwoju biznesu! Poza tym, kto lepiej sprawdzi się w gruzińskiej restauracji, niż pochodzący z tego kraju kucharz?

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij