Półkolonie żeglarskie we Wrocławiu - czynny wypoczynek na świeżym powietrzu

Półkolonie żeglarskie we Wrocławiu – czynny wypoczynek na świeżym powietrzu

Każdy, kto ma dzieci, chce żeby rozwijały się one jak najbardziej wszechstronnie. Warto więc zadbać o to, by latem dzieci mogły realizować swoje różne pasje. Dobrze by były, gdyby takie potencjalne zajęcia były powiązane z przebywaniem na świeżym powietrzu. Interesującą propozycją dla młodzieży z Wrocławia mogą być żeglarskie półkolonie letnie, zorganizowane przez profesjonalny klub jachtowy. Wraz z rozpoczęciem turnusu, który potrwa kilka dni nasze dzieci zdobędą sporo przydatnych umiejętności, które mogą stać się przepustką do świata żeglarskiego na pełną skalę. Takie zajęcia tematyczne mają sens – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Żeglarskie półkolonie Wrocław – półkolonie letnie w sam raz dla Twojego dziecka

W momencie, w którym wrocławskie szkoły zamykają się na wakacje, warto pomyśleć o tym, by zorganizować dobrze czas swoim dzieciom. Dobrą opcją mogą być tutaj półkolonie żeglarskie nad Odrą, w których uczestnictwo zajmie naszym dzieciom prawie cały dzień. W tym celu wystarczy wpisać w naszą wyszukiwarkę odpowiednie hasło np.: „żeglarskie półkolonie Wrocław” albo „półkolonie żeglarskie Wrocław” i zobaczyć, na jaką ofertę możemy tutaj liczyć. Jeśli więc nasze dzieci interesują się żeglowaniem albo np. windsurfingiem, to takie półkolonie na wodzie mogą się okazać dla nich strzałem w dziesiątkę. Będzie to z pewnością dobra inwestycja w przyszłość naszych pociech. Kompleksowe półkolonie tego typu organizuje klub żeglarski Wrocław – Yacht Club Bergline. Z pełną ofertą wyżej wymienionego klubu jachtowego możemy się zapoznać online pod adresem internetowym: www.ycb.pl.

Zajęcia tematyczne na wodzie – warto skorzystać z żeglarskich zajęć sportowych

Warto tutaj pamiętać o tym, że pojedyncze bilety wstępu na różnego rodzaju atrakcje dla dzieci mogą nas sporo kosztować. Z kolei boiska sportowe umożliwiające aktywny wypoczynek przy wrocławskich szkołach, mogą być po prostu zajęte. Półkolonie żeglarskie YCB we Wrocławiu to kilkudniowe turnusy, w ramach których przewidziano m.in. dwudaniowe posiłki, a po skończonych zajęciach dzieci wracają do domu, by spędzić resztę dnia z rodzicami albo opiekunami. Wówczas mogą pójść w ruch np. materiały plastyczne, dzięki którym nasze dzieci będą mogły rozwijać inne pasje. W rachubę wchodzi także np. wycieczka do ZOO Wrocław albo nabywanie nowych umiejętności pod okiem rodziców. Każde dziecko chętnie spędzi wakacje, korzystając z takich rozwiązań jak np. warsztaty żeglarskie w klubie YBC. Dzięki rozwinięciu zabawy na wodzie, uczestnicy oraz uczestniczki tych półkolonii we Wrocławiu mają szansę na dłuższą przygodę z żaglami.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij